Oferta dla firm

Matrioszka Online oferuje również naukę języków obcych online dla Firm.

Ofertę tworzymy indywidualnie dla każdego Klienta.

Aby dowiedzieć się więcej

zadzwoń  + 48 798 986 897

lub skontaktuj się matrioszkaonline@gmail.com

Opinie naszych uczniów

caret-down caret-up caret-left caret-right

"Zajęcia na najwyższym poziomie! Ciekawe i motywujące do nauki 🙂 Polecam wszystkim bez dwóch zdań."

Ania

"W mojej ocenie lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie przy jednoczesnej miłej atmosferze. Nauka języków nie przychodzi mi łatwo, ale mimo to na lekcjach nie czuję stresu i robię postępy."

Marcin

"Jednym słowem - Profesjonalnie! Lekcje przez Matrioszkę Online  to strzał w dziesiątkę, co potwierdzają także wcześniejsze opinie na jej temat. 100% pozytyw!"

Julita

"Po prostu świetne lekcje! Przez pół roku nauczyłam się więcej niż przez ostatnie 1,5 roku z innym nauczycielem. Wszystko wytłumaczone jasno i wyraźnie, do tego w miłej atmosferze. Dzięki Matrioszce Online zaoszczędzam czas i pieniądze na dojazdy. Super!!!"

Ola

"Języka rosyjskiego uczyłam się 2 lata w różnych szkołach i u różnych lektorów. Dopiero Matrioszka Online pomogła mi usystematyzować wiedzę i praktycznie ją wykorzystać. Indywidualne podejście, profesjonalizm i cierpliwość. W końcu znalazłam to, czego od 2 lat szukałam :-)"

Kornelia

"Bardzo przyjemna atmosfera podczas lekcji, bardzo duża wiedza lektora. Polecam wszystkim zainteresowanym. Na prawdę warto wydać pieniądze (zresztą bardzo małe jak za wiedzę i atmosferę podczas lekcji). Nigdzie nie znalazłem lepszego nauczyciela."

Krzysiek
Scroll to top