Język angielski to jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Czy wiesz, że posługuje się nim aż 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach? Wprawdzie pod względem liczby użytkowników zajmuje trzecią pozycję, ale stanowi podstawowy język biznesu, dyplomacji, nauki i współpracy międzynarodowej. Język ten "króluje" także w świecie rozrywki (filmie, muzyce). Jest to język uniwersalny, gdyż jego podstawy znają ludzie żyjący w każdym zakątku świata. Będziesz mógł podróżować praktycznie po całym świecie, bez stresu. To do dzieła! Zacznij naukę! Język angielski należy do łatwiejszych do opanowania. W naszej szkole on-line zajęcia prowadzone są na specjalnej platformie językowej. Lubisz uczyć się wieczorami, a może najłatwiej przyswajasz wiedzę rano? Nie ma problemu! W każdej chwili będziesz miał/a dostęp do swojego konta oraz umieszczonych na nim materiałów multimedialnych. W naszej szkole pracują wysoko wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy nieustannie doskonalą swój warsztat i podwyższają swoje kompetencje. Angielski jest fascynujący! Z nami sukces gwarantowany!
Język rosyjski obrósł w wiele stereotypowych opinii. Jednak od kilku lat można zaobserwować wzrost zainteresowania nauką tego języka, nielubianego przez naszych rodziców i dziadków. Czy warto? Oczywiście! Rosja to największy kraj świata pod względem terytorialnym. Tym językiem posługuje się około 300 mln ludzi. Porozumiesz się  nim nie tylko w Rosji, Ukrainie czy na Białorusi, ale także w Azji Wschodniej. A może masz w planach współpracę biznesową na Wschodzie? Jeżeli tak to koniecznie zacznij naukę rosyjskiego. Rynki wschodnie to dobre miejsce na inwestycje ze względu nie tylko na zasięg terytorialny, ale także bogactwo surowców naturalnych. A może chcesz wyróżnić swoje CV? Angielski to obowiązkowy wymóg, a znajomość drugiego języka jest koniecznością w poszukiwaniu ciekawej pracy. Specjalista z płynną znajomością tego języka to perełka na rynku pracy. Jeszcze nie przekonany/a? Rosja to kraj o ciekawej kulturze, pełen pięknych cerkwi, pałacy i fascynującej przyrody. Powinien być kolejnym punktem odwiedzin na Twojej liście podróży! Nie zrażaj sie, język rosyjski jest łatwy do nauki dla Polaków, a cyrylica, nazywana przez niektórych "szlaczkami", wcale nie jest taka straszna. Nauka tego języka idzie łatwo i przyjemnie. Gotowy? To zaczynamy naukę! W naszej szkole on-line oferujemy zajęcia na specjalnej platformie, do której za pomocą loginu i hasła masz dostęp 24 godziny na dobę. Na platformie umieszczone są ciekawe materiały multimedialne, a zajęcia prowadzone przez najlepszą kadrę. Z nami nauka to prawdziwa przyjemność!

Język francuski to piękny, melodyjny język. Czy wiesz, że posługuje się nim 20 mln ludzi na całym świecie? To oficjalny język wielu międzynarodowych instytucji, tj. ONZ, Unia Europejska, UNESCO, NATO. Francuski to język rodzimy wielkich filozofów (Kartezjusza, Derridy), naukowców (Marii Skłodowskiej-Curie) oraz ludzi kultury i sztuki (Victor Hugo, Edith Piaf, Napoleon Bonaparte, Louis de Funes, Zinedine Zidane). Zastanawiasz się czy warto podjąć jego naukę? Oczywiście, jego znajomość umocni Twoją pozycję na rynku pracy. Obecnie często poszukiwany duet to jednoczesna znajomość języka angielskiego i francuskiego. Ponadto Francja stanowi także częsty kierunek podróży, odwiedza ją 70 mln turystów rocznie. To kraj nie tylko zakochanych, ale także amatorów pięknych widoków. Uwagę przyciąga nie tylko sam Paryż, ale także piękne lazurowe wybrzeże czy urocze Alpy. Łatwiej zwiedzać te zjawiskowe zakątki, mogąc porozumieć się z lokalną społecznością w jej rodzimym języku. Podejmiesz próbę nauki języka miłości? Wbrew obiegowym opiniom, przy odrobinie zapału, nie jest to trudny język. Zapisz się już teraz! W naszej szkole on-line proponujemy innowacyjną metodę nauki za pośrednictwem platformy językowej. W każdym chwili masz dostęp do ciekawych materiałów multimedialnych, opracowanych przez najlepszych profesjonalistów w dziedzinie nauczania języków obcych. Z nami francuski jest fajny!

Język hiszpański to język urzędowy w 21 krajach. Na całym świecie posługuje się nim około 500 mln użytkowników. W tym języku porozumiesz się nie tylko w Hiszpanii, ale także Ameryce Południowej (Argentyna, Chile, Peru, Urugwaj, Wenezuela). Ze względu na wzrastającą ilość emigrantów tej narodowości w Stanach Zjednoczonych stał się on nieoficjalnym drugim językiem. Chcesz zadbać o swoją przyszłość? Zainwestuj w niszę na rynku i zacznij uczyć się tego hiszpańskiego. Umiejętność posługiwania się nim otworzy Ci rynek pracy zarówno w Polsce, jak i w malowniczej Hiszpanii. Jeżeli kochasz podróże to koniecznie już dziś zacznij naukę. Hiszpanie to otwarty i towarzyski naród, jednak znany z braku zapału do nauki języków obcych. Znając ich język na pewno nie zabraknie Ci tematów do rozmów, a dodatkowo poznasz ich kulturę, tradycję, a także historię. Ponadto hiszpański to język melodyjny i pięknie brzmiący, a utwory w nim tworzone są miłe dla ucha. Warto podjęć naukę tego języka od dziś! W naszej szkole on-line nauka odbywa się poprzez platformę językową, na której umieszczone są ciekawe materiały multimedialne. Nasz zespół nauczycieli to wysoko wykwalifikowani pasjonaci języka hiszpańskiego, mający doskonały warsztat metodologiczny oraz nieustannie rozwijający swoje umiejętności. Z nami nie zaznasz monotonii i rutyny podczas nauki  tego języka!
Język włoski jest jeden z najpiękniejszych języków na świecie, w szczególności ze względu na swoją melodyjność i rytmiczność. Posługuje się nim około 60 mln użytkowników. Dogadasz się w nim nie tylko w Italii, ale także w Szwajcarii, San Marino oraz byłych koloniach włoskich (Libia, Somalia, itd.). Jest to ważny język dla osób chcących rozwijać się zawodowo w świecie biznesu, mody, sztuki. Bez wątpienia stanowi on cenny wpis w CV. Ponadto Italia wybierana jest, jako częsty kierunek wakacyjnych podróży. Bogata i różnorodna kultura Włoch zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników podróży.  A czy nie fajniej podróżować bez stresu o porozumienie się?  Jest to łatwy język do nauki, szybko można osiągnąć postępy, już w kilka miesięcy można płynnie w nim komunikować się. To może "zaprzyjaźnisz się" z włoskim? W naszej szkole on-line oferujemy atrakcyjną formę nauki poprzez platformę językową. Uczysz się, kiedy masz czasz lub ochotę. Materiały multimedialne dostępne na platformie tworzone są przez wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę, która stale poszerza swoje umiejętności językowe. W naszej szkole uczą pasjonaci języka włoskiego. Z nami zaznasz przyjemności płynącej z nauki tego języka!
Język niemiecki należy do dziesięciu najczęściej używanych języków na świecie. Używany jest między innymi w Austrii, Królestwie Liechtenstein, Luxemburgu  czy Belgii. Znacie baśnie Braci Grimm? Na pewno tak! Ale za pewne mało kto z Was pamięta, że rodzimym językiem pisarzy był właśnie język niemiecki. Znajomość języka niemieckiego zwiększa szanse zawodowe. Niemcy są jednym z najważniejszych partnerów handlowych zarówno dla krajów z Europy jak i wielu pozaeuropejskich państw. Nie czekaj, zapisz się na bezpłatną lekcje!  Rozmawiając o języku niemieckim, nie sposób jest nie wspomnieć o festynie piwa Oktoberfest w Monachium! Święto te uważane jest przez wielu za najpiękniejsze święto Europy i świata. Zacznij z nami swoją przygodę zapisując się na kurs. Czekamy właśnie na Ciebie.

W swojej ofercie posiadamy również takie języki jak: chorwacki, szwedzki, litewski, ukraiński, arabski i wiele, wiele innych! Jesteśmy szkołą, która dynamicznie się rozwija. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. O dostępność innych języków prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta ( +48 883 511 006) lub matrioszkaonline@gmail.com

Scroll to top